Dostawa

Dostawa

Dla wszystkich zamówień oferujemy bezpłatną usługę wysyłkową. Mamy głównie następujące opcje wysyłki: FedEx, DHL, UPS, Epack i Hongkong Post, wszystkie zamówienia są wysyłane z naszego magazynu. Poniżej przedstawiono szacowany czas dostawy. Wybieramy najlepszą metodę wysyłki na podstawie podanego przez Ciebie adresu.

Wysyłka standardowa: spodziewany czas dostawy to 7-12 dni roboczych. Standardowa wysyłka jest całkowicie bezpłatna.

Przyspieszony transport: oczekuje się, że przybędzie 5-10 dni roboczych. Przyspieszony transport wymaga dodatkowych kosztów. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby uzyskać szczegółowe opłaty. Jeśli chcesz wysłać list z przyśpieszeniem, zostanie naliczona dodatkowa opłata przy kasie.

Uwaga: Wszystkie powyższe terminy dostaw są szacowane, ponieważ nie ma gwarancji, że dostawa będzie przebiegać sprawnie, dlatego nie jesteśmy w stanie podać konkretnych terminów dostawy.

Czas realizacji zamówienia:
Wszystkie zamówienia zostaną wysłane z naszego magazynu w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli zamówisz o godzinie 18:00 w soboty lub o dowolnej porze w niedziele lub święta, Twoje zamówienie zostanie opóźnione o 1-2 dni robocze.

Śledzenie zamówienia:
Gdy twoje zamówienie pokaże, że zostało wysłane, otrzymasz informacje o śledzeniu. Informacje o śledzeniu są zwykle dostarczane w ciągu 48 godzin. Możesz śledzić swój pakiet na podstawie numeru śledzenia zamówienia i adresu śledzenia.

Utracone przedmioty:
Jeśli wiadomość e-mail z powiadomieniem o dostarczeniu nie dotrze w ciągu 21 dni roboczych, pakiet może zostać utracony. Ponieważ informacje o adresie klienta są niekompletne, a zamówienie jest tracone, odpowiedzialność ponosi klient, więc klient musi ponieść cenę zakupu. Dlatego twój adres dostawy zamówienia musi być bezpieczny i niezawodny, upewnij się, że adres jest prawidłowy.

O opóźnieniu:
Większość zamówień pojawi się w oczekiwanym czasie. Należy jednak pamiętać, że ze względu na opóźnienia lotów w czasie świąt, pogoda i inne czynniki naturalne wpływają na czas transportu, opóźnienia w dostawie spowodowane przez pracowitą działalność firmy kurierskiej. Ponieważ są to czynniki osób trzecich, są poza naszą kontrolą. Więc proszę, wybacz mi!