Powrót

Powrót

Wierzymy, że przedmioty zakupione w naszym sklepie będą spełnione. Przetwarzamy zwroty w oparciu o konkretne warunki, a ostatecznym celem jest zadowolenie naszych klientów. Wspieramy nasze produkty i usługi i chcemy, aby nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli nie podoba ci się przedmioty, które kupujesz w naszym sklepie, z przyjemnością zwrócimy te produkty w ciągu 30 dni od pierwotnej daty wysyłki. Upewnij się, że go nie nosisz lub nie zmieniasz. Realizujemy niewinną politykę powrotów. Jeśli zwrócisz przedmiot w ciągu 30 dni od otrzymania przedmiotu, zwrócimy kwotę zapłaconą za przedmiot lub odkupimy, bez względu na to, co chcesz, żadne pytania nie będą zadawane.

Należy pamiętać, że nasza polityka zwrotów i wymiany jest taka sama.

Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z produktów zakupionych w naszym sklepie, możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni od zakupu, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.
Proszę zapoznać się z poniższym:

Zwroty muszą być w stanie, w którym otrzymałeś i w oryginalnym opakowaniu bez zużycia.
Niektóre produkty mają dodatkową etykietę zabezpieczającą.
Oryginalna etykieta bezpieczeństwa lub uszkodzona etykieta może nie zostać dołączona, gdy przedmiot zostanie zwrócony. Zwrot może nie być kwalifikowalny.
Jeśli nie masz oryginalnego opakowania, proszę włożyć do pudełka kopię potwierdzenia zwrotu produktu w plastikowej torbie.

Jeśli zdecydujesz się na wymianę lub zwrot. Skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie, nasz zespół obsługi posprzedażnej poprowadzi Cię do powrotu.

Daj nam znać w e-mailu:

numer zamówienia.
Status i zdjęcie przedmiotu.
Dlaczego chcesz go zwrócić.

Uwaga: wszystkie adresy zwrotne są określone, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta przed powrotem.
  
Otrzymamy Twój zwracany przedmiot, a my wyślemy Ci e-mail natychmiast. Przetwarzanie wszystkich zwrotów zostanie zwrócone do oryginalnej metody płatności. Uwaga: może upłynąć kilka dni, zanim Twój bank zwróci środki na Twoje konto. Więc proszę o cierpliwość. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się natychmiast z naszym zespołem obsługi klienta.