Zapłata

Zapłata

Obsługujemy ogromną większość popularnych metod płatności online. następująco:
Najważniejsze karty kredytowe i debetowe;
VISA, Mastercard, AMEX i Discover;
PayPal, Webmoney;
Western Union, MoneyGram.

Uwaga:
Wszyscy posiadacze kart kredytowych i debetowych muszą przejść weryfikację i autoryzację wydawcy karty. Jeśli wydawca karty płatniczej odmówi autoryzacji płatności, nie będziemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia lub brak dostawy.
Jeśli Twoje informacje rozliczeniowe nie pasują do informacji przesłanych przez Twoją instytucję finansową lub jeśli wysłana lokalizacja nie pasuje do Twojego adresu rozliczeniowego, Twoje zamówienie może zostać zawieszone i opóźnione w celu weryfikacji bezpieczeństwa. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia, które mogą z tego wyniknąć.

Zabezpieczenie płatności:
Wszystkie przekazane informacje dotyczące wrażliwości / kredytu są przesyłane za pomocą technologii Secure Sockets Layer (SSL), a następnie szyfrowane w naszej bazie danych dostawcy bram płatniczych. Po zakończeniu transakcji twoje prywatne informacje (karta kredytowa, numer ubezpieczenia społecznego, finanse itd.) Nie będą przechowywane na naszym serwerze. Używamy najbardziej rygorystycznej technologii szyfrowania, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich informacji o klientach.